VIDEO

Film jest zaproszeniem do nauki gry na gitarze akustycznej oraz elektrycznej. 

W tym krótkim materiale chciałam pokazać, choć w małym procencie, proces przygotowania do sesji noworodkowych. Takie sesje, to chyba jedne z najtrudniejszych, jakie mam okazję wykonywać. Są naprawdę czasochłonne, pracochłonne i wymagające fizycznie. Poprzedzone są skrupulatnymi przygotowaniami, a po sesjach niezbędna jest precyzyjna obróbka graficzna. Pomocą jest na pewno nabywane z czasem doświadczenie oraz mój niezastąpiony mąż. Efekty w postaci fotografii słodko śpiących malutkich modeli dają wielką satysfakcję i wynagradzają cały trud:)

Po Tatrach wędruję regularnie od ponad 20 lat. Tym razem po raz pierwszy wybrałam się tam w listopadzie i… …zakochałam sie w nich na nowo:)

Praca nad tym teledyskiem była dość ciekawa. Wokalistka/flecistka w UK, gitarzysta w PL. Kasia nagrała materiały zgodnie z sugestiami, gitarowe kwestie mogliśmy rozpracować na miejscu. Montaż pełen niespodzianek;) Ogólnie świetna zabawa, mam nadzieję, że wszyscy mieliśmy z tego przyjemność:)))

05.2020
Video do tego utworu powstało dość spontanicznie, przy użyciu sony a7, obiektywów 14 mm, 50 mm, 24-70 mm oraz zwykłego statywu (z tej niższej półki). Praca nad nim była świetnym doświadczeniem, ale pokazała, że czas się doposażyć i rozkręcić;)