Fotografia zwierząt

Kocham zwierzęta i staram się nimi otaczać w swoim życiu. Mam dwie kochane koteczki: odważną i ciekawą świata Zuzię oraz Gabi – koteczkę po przejściach, która poczyniła gigantyczne postępy w socjalizacji:)
Ze zwierzętami związałam również moją drogę zawodową. Oprócz działalności fotograficznej prowadzę też działalność petsitterską.
Jako „Kocia Niania” (pod tą nazwą znajdziecie mnie na FB i IG) opiekuję się kotami w ich własnych domach podczas nieobecności/wyjazdów ich opiekunów.
Aktualnie kształcę się na kierunku Behawiorysta Zwierząt, specjalizuję się w behawioryzmie kotów. Już wkrótce będę mogła udzielać profesjonalnej pomocy psychologicznej potrzebującym tego kotkom, jednocześnie wspierać ich właścicieli.
Kiedy pracuję jako petsitter, lubię mieć przy sobie aparat. Czasem uda mi się zrobić portrecik kociej piękności:) 
Ale… dla osób zainteresowanych profesjonalną sesją fotograficzną, dla swojego pupila i ze swoim pupilem, oferuję takie właśnie sesje. Ponieważ pracuję mobilnie, przyjeżdżam do Państwa domu z potrzebnym sprzętem fotograficznym i oświetleniowym. W swoim domku zwierzaki czują się najlepiej. Proponuję typowe sesje stylizowane na tłach fotograficznych, ale również naturalne/lifestylowe w domowym wnętrzu i w plenerze.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu:)